Při nákupu více kusů   POSKYTUJEME MNOŽSTEVNÍ SLEVY!

Technické informace

Původ materiálů použitých pro komínový systém CJ Blok 

Šamotové vložky - nejdůležitější prvek komínového systému - výrobce
P-D Refractories CZ výrobek vyráběný v závodech v Čechách a v Německu. Komínové vložky jsou nejvyšší možné kvality pro suchou i mokrý provoz typu A1N1, B2N1, D3P1 funkční do 600 ° provozní teploty s odolností proti vyhoření sazí a minimální nasákavostí. Zkušební měření zařadily tento šamot spolu se šamotem Schiedel UNI na kvalitativně nejvyšší stupeň jakosti.
Certifikát

Komínová izolace - ROCKWOOL- druhý nejdůležitější prvek s mateřským podnikem v Dánsku. Výrobek se produkuje téměř ve všech státech Evropy s kontrolou nejvyšší jakosti pro účely protipožární i zateplovací ve stavebnictví. Při zhutnění 120 a 150/m3 a provozní teplotě do 650 ° C, s odolností vyhoření sazí se řadí tento produkt mezi nejvhodnější z tech. izolací pro účely izolace kom.systémů.
Certifikát

Komínové Tvárnice - TERME - třetí nejdůležitější prvek systému vyráběný s technologií USA / Kalifornie / v PL. Tato země je největším evropským producentem keramzitu v Evropě který je základní surovinou k výrobě lehčených tvárnic s akumulační funkcí. Keramzit dává tvárnici vynikající vlastnosti vhodné pro moderní komínový systém s nízkou hmotností a funkčností. V rozích tvárnic jsou otvory pro armování Roxorem. Tvárnice je určená pro moderní komínový systém s plnohodnotným zadním odvětráním. Základní komínová tvárnice má velikost 36x36x24cm.
Certifikát 1A    Certifikát 2A    Certifikát 3A    Certifikát 4A

Komínové příslušenství - dvířka, mřížka, nerezové ukončení, lepidla, krycí deska, a další příslušenství jsou výrobkami ostatních zemí EU které jsou z pohledu maximální funkčnosti a kvality výběrem toho nejvhodnějšího pro tento systém.


Nadstřešní část komínu
Nadstřešní část komínu je možné omítnout, nebo obložit různymi obkladovými pásky. Před obkladem nebo při použití omítek doporučujeme tuto část přesíťkovat a přatáhnout lepidlem ( flexibilním ). Tím se tato část komínu zpevní a zamezí se případnému praskání omítek nebo obkladu.

ZÁRUKY - více zde

Výrobní závod keramzitových komínových tvárnic


Copyright © 2018 Nejlevnější komínový systém na trhu - Komíny Termat. Powered by Zen Cart | Realizace NatureDesign